نویسنده:   میثم محتاجی     تاریخ نگارش:   1397/11/07     ساعت:   14:51:34
بازدید:   123
 
 
دو تن از بازنشستگان سال 1397 بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی تجلیل شدند.

از دو تن از پژوهشگران بازنشسته در سال 1397 بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی تجلیل شد.


حجت‌الاسلام دکتر سید محمود مرویان حسینی مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در آیین تجلیل دو تن از پژوهشگران بازنشستۀ بنیاد، گفت: بی تردید، هر چه بنیاد پژوهش‌های اسلامی توفیقاتی داشته است، مرهون تلاش‌های همکارانی بوده که دلسوزانه و متعهدانه و مشتاقانه در جوار امام هشتم(علیه السلام) سال‌ها، عمر و جوانی خود را در کنار همت و دانش و دلدادگی خود، وقف این مجموعه کرده‌اند.

وی ادامه داد: هرگز تلاش‌های ایشان از یاد مدیران و کارکنان بنیاد پژوهش‌های اسلامی نخواهد رفت؛ اگر بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی 4 هزار جلد کتاب پدید آورده است، محصول همت و دانشوری این عزیزان بوده است.

دکتر مرویان حسینی، پژوهشگران پیشکسوت و بازنشسته را سرمایه‌های علمی بنیاد دانست و تصریح کرد: هرچه از عمر این دانش‌پژوهان می‌گذرد، تجربه و دانششان برای بنیاد ذی‌قیمت‌تر می‌شود. بنابراین، وظیفه همه ما تجلیل و تقدیر از این بزرگواران است.

گفتنی است در این مراسم از تلاش‌های جواد قاسمی و ناصرالعمرانی، دو تن از بازنشستگان بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی تجلیل شد.

در متن لوح یادبودی که به امضای مدیرعامل بنیاد رسیده، آمده است: خدمت صادقانه در آستان ملك پاسبان رضوی و ريزه خواری در اين بارگاه قدسی، بهترين افتخار و دلخوشی دوران شغلی و والاترين اميد دستيابی به لطف امام مهربانی‌ها در ادامه زندگی است.

اكنون كه پس از سال‌ها خدمت و تلاش صادقانه در بنياد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در عرصه پژوهش به افتخار بازنشستگی نايل آمديد و تلاش و فعاليت را در سنگری ديگر آغاز خواهيد نمود، شايسته است سپاس خالصانه خويش را تقديم حضور شما و خانواده بزرگوارتان نماييم. نام و ياد شما در همه افتخارات و خدمات اين مركز علمی مستدام خواهد بود.