نویسنده:   میثم محتاجی     تاریخ نگارش:   1397/12/26     ساعت:   13:44:03
بازدید:   180
 
 
بررسی آخرین وضعیت پیروان مکتب اهل بیت(علیهم السلام) در منطقه و جهان؛ با حضور دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(علیهم السلام)

به همت گروه انقلاب و تمدن نوين اسلامی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی نشست تخصصی با موضوع «وضعيت پيروان اهل بيت(عليهم السلام) در منطقه و جهان» برگزار می‌شود.


بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی فردا میزبان حجت‌الاسلام والمسلمین اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(علیه السلام) خواهد بود.

در این بازدید همچنین طی نشستی به همت گروه انقلاب و تمدن نوين اسلامی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی نشست تخصصی با موضوع «وضعيت پيروان اهل بيت(عليهم السلام) در منطقه و جهان» برگزار می‌شود.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(علیه السلام) در این نشست آخرین وضعیت محبین و پیروان مکتب اهل بیت(علیهم السلام) را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

 حجت الاسلام ملکوتی تبار مدیر گروه پژوهشی انقلاب و تمدن نوین اسلامی و هماهنگ کننده این نشست در این خصوص گفت: در ادامه نشست‌های تخصصی بنیاد که به مناسبت چهل سالگی انقلاب و ورود به دهه پنجم عمر با برکت انقلاب اسلامی برگزار شده است؛ گروه انقلاب و تمدن نوین اسلامی نیز نشست تخصصی خود را با موضوع بررسی آخرین وضعیت و موقعیت پیروان و محبین مکتب اهل بیت(علیه السلام) در جهان و به خصوص در جهان اسلام با حضور حجت الاسلام والمسلمین اختری سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در سوریه و دبیرکل فعلی مجمع جهانی اهل بیت(علیه السلام) برگزار خواهد کرد.

 وی افزود: این نشست دوشنبه ۲۷ اسفند از ساعت ۹ صبح و با حضور حجت الاسلام دکتر مرویان حسینی مدیر عامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی، دکتر جلائیان معاون پژوهش و برنامه‌ریزی و مدیران گروه‌های پژوهشی بنیاد برگزار خواهد شد.