نویسنده:   میثم محتاجی     تاریخ نگارش:   1398/02/05     ساعت:   23:06:45
بازدید:   161
 
 
عرضه 80 اثر جدید بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مسئول غرفه بنیاد پژوهش های اسلامی در سالن ناشران عمومی نمایشگاه کتاب گفت: 80 اثر بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی که در سال 1397 به زیور طبع آراسته شده، در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.


میثم محتاجی در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به عنوان تکیه‌گاه پژوهشی این آستان مقدس امسال نیز با حضور در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران علاوه بر عرضه آثار خود در بخش عربی، در سالن ناشران عمومی نیز آثار خود را به مخاطبان عرضه می‌کند.
وی افزود: بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی امسال در بخش عمومی غرفه‌ای به مساحت 27 متر را به خود اختصاص داده و با ارائه 470 عنوان کتاب در 700 جلد با شمارگان بیش از 7هزار نسخه در نمایشگاه کتاب تهران حضور پیدا کرده است.
محتاجی ادامه داد: غرفه زبان عربی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی نیز در سالن ناشران خارجی و در فضایی به مساحت 20 متر مربع واقع شده، در این غرفه 36 عنوان از تازه‌های نشر بنیاد به نمایش گذاشته شده است.
وی گفت: 80 عنوان از آثار سال 97 بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه امسال نیز بنیاد مانند سال‌های گذشته از استقبال بسیار خوب مخاطبین برخوردار است، افزود: 36 عنوان اثر هم به زبان عربی در بخش ناشران خارجی رونمایی و به مخاطبان و علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی عرضه می‌شود.
یاد‌آوری می‌شود؛ سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 4 تا 14 اردیبهشت ماه سال جاری در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در سالن ناشران عمومی راهرو 27، غرفه 28 و نیز، در سالن ناشران خارجی راهرو G شماره 11 آثار خود را عرضه کرده است.