نویسنده:   میثم محتاجی     تاریخ نگارش:   1398/02/23     ساعت:   08:04:52
بازدید:   249
 
 
راه اندازی بخش پاسخگویی به شبهات سیره امام رضا(علیه السلام) توسط نمایندگی قم بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت تهران

نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، امسال هم چون سال گذشته، در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن و عترت تهران حضوری فعال و مؤثر دارد.


بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در کنار دیگر مؤسسات آستان قدس رضوی، در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن و عترت تهران حضور یافته و تازه‌ترین آثار خود را با موضوع قرآن و عترت به نمایش گذاشته است.

در غرفه بنیاد پژوهش‌های اسلامی که با مسئولیت نمایندگی قم اداره می‌شود، به جز ارائه آثار، برنامه‌های علمی فرهنگی دیگری نیز، تدارک دیده شده است.

از جمله این برنامه‌ها، راه اندازی بخش پاسخگویی به شبهات سیره امام رضا(علیه السلام) است که این بخش مورد توجه مسئولین برگزار کننده نمایشگاه قرار گرفته و با استقبال پژوهشگران و علاقه مندان به سیره و فرهنگ اهل بیت(علیهم السلام) مواجه شده است.

تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های علمی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در حوزه قرآن و عترت در نشست خبری با رادیو معارف نیز از دیگر برنامه‌های بنیاد است که حجت الاسلام دکتر علی راد مسئول نمایندگی بنیاد در قم، سخنران آن بود.

گفتنی است دومین بخش فعال دفتر نمایندگی قم بنیاد پژوهش‌های اسلامی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت تهران، غرفه فروش آثار این مرکز بوده  که در کنار بخش پاسخ گویی به شبهات سیره امام رضا(علیه السلام) و غرفه معرفی آثار عترت در مجموعه مؤسسات آستان قدس رضوی، هر شب میزبان مراجعان و علاقه‌مندان است.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از 21 اردیبهشت تا 4 خرداد سال جاری در مصلی امام خمینی(رحمة الله علیه) تهران، هر روز از ساعت 4 تا 24 دایر است.