نویسنده:   محمدحسین ولی پور     تاریخ نگارش:   1398/06/28     ساعت:   15:47:23
بازدید:   223
 
 
آثار فاخر بنیاد پژوهش های اسلامی در نمایشگاه آیت الله خوئی رونمایی شد

بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی یکی از مهمترین مراکز علمی در سطح جهان اسلام است . میثم محتاجی سرپرست مدیریت فروش بنیاد پژوهش های اسلامی با بیان این مطلب اظهار داشت : آثار تولید شده در بنیاد پژوهش های اسلامی همواره مورد استقبال علمای جهان اسلام بوده و تجربه نشان می دهد که این آثار منابعی غنی و مستحکم برای پژوهشگران است .


محتاجی افزود: رویداد های مهم عرضه آثار، شامل نمایشگاه ها و جشنواره های فروش با استقبال گسترده استادان دانشگاه و دانش پژوهان  داخلی و خارجی روبه رو بوده است. همانطور که در نمایشگاه کتاب تهران امسال خریدارانی از کشور های لبنان٬ عراق ٬ سوریه٬ اردن و دیگر کشور های اسلامی به غرفه بنیاد مراجعه و آثار این مجموعه را خریداری کردند.

این پژوهشگر فرهنگ و سیره رضوی با بیان اینکه بنیاد ، حضوری فعال در نمایشگاه های ملی و بین المللی دارد٬ گفت: مطابق سال های پیش ٬ امسال نیز با عرضه آثار فاخر و تازه های نشر در پنجمین نمایشگاه کتب حوزوی و معارف اسلامی خراسان٬ حضور یافته ایم . از مهمترین کتاب های عرضه شده در این نمایشگاه می توان به  کتاب « بر آستان عاشورا» ٬ نگاشته علمی –پژوهشی آیت الله آصفی با ترجمه دقیق و روان دکتر تقدمی صابری از پژوهشگران و مترجمان گروه حدیث پژوهی اشاره کرد ؛ همچنین کتاب «کشف القناع» اثر گرانسنگ قاضی شهید نورالله شوشتری نیز با استقبال علاقه مندان به پژوهش های علوم اسلامی روبه رو شده است.

در ادامه وی افزود : بنا بر تاکید تولیت آستان قدس رضوی معرفی وعرضه مناسب کتاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما در مدیریت فروش بنیاد پژوهش های اسلامی ٬ اطلاع رسانی کامل و جامع آثار به علاقه مندان را از وظایف خود می دانیم و می کوشیم حاصل زحمات و تلاش های علمی پژوهشگران را به دست علاقه مندانش برسانیم.