نویسنده:   غلامرضا کحلکی     تاریخ نگارش:   1398/07/16     ساعت:   19:25:28
بازدید:   217
 
 
به همت بنیاد‌ پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی؛ نشست تخصصی وبینار« پیام های جهانی اربعین» برگزار شد

در آستانه اربعین حسینی نشست تخصصی وبینار با موضوع «پیام های جهانی اربعین» به همت بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد.


در آستانه اربعین حسینی نشست تخصصی وبیناری با موضوع «پیام های جهانی اربعین» به همت بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی و بین الملل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی، این وبینار تخصصی عصر امروز، با همکاری بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی و با مشارکت ستاد اربعین، سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، دانشگاه تهران و اندیشمندانی از کشور ایران، عراق و پاکستان برگزار شد.
در این نشست، ضمن تاکید بر پیام عاشوراییان با مضمون «حب الحسین یجمعنا»که این روزها بسیار شنیده می شود، بر این نکته تاکید شد که ایستادگی در برابر دشمنان، رمز ماندگاری امام حسین (ع) و پیام اصلی اربعین است.
سخنرانان و حاضران در این وبینار که در بستر فضای مجازی و با دبیری استاد واعظی، معاون بین الملل دانشگاه تهران برگزار شد،  به جنگ روانی دشمنان و تلاش ابر رسانه های جهانی برای کمرنگ کردن این اجتماع عظیم پرداختند. در ارتباط با تلاش های دشمنان برای کمرنگ کردن این واقعه جهانی، تاکید شد که  وقایع اخیر عراق و این کوشش ها بی اثر خواهند بود و  اجتماع عظیم اربعین امسال باشکوه‌تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.