نویسنده:   غلامرضا کحلکی     تاریخ نگارش:   1398/07/17     ساعت:   15:19:07
بازدید:   223
 
 
ویژه کارکنان بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی؛ مسابقه کتابخوانی از کتاب«حکمت های حسینی» برگزار شد

همه ساله برنامه های فرهنگی متنوعی در ایام محرم و صفر در بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی برگزار می شود؛ یکی از این برنامه ها، برگزاری مسابقات کتابخوانی است. در این راستا، مسابقه کتابخوانی حکمت های حسینی، ویژه کارکنان بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی در محل تالار نمایشگاه های دائمی این مرکز که حریم علمی عالم آل محمد علیه السلام است، برگزار شد.


 

مسابقه کتابخوانی «کتاب حکمت های حسینی» ویژه کارکنان بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد.
به گزارش، دکتر آرش ضیائی، مسئول آموزش بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی؛ این مسابقه که به همت مدیریت فرهنگی امور خدام و کارکنان آستان قدس رضوی تدارک دیده شده بود، با حضور 16 تن از پژوهشگران بنیاد، برگزار شد.
ضیائی در مورد نتایج این آزمون گفت: اسامی افراد همراه با نمرات آنان به مدیریت فرهنگی امور خدام در سازمان فرهنگی اعلام شده است و تعدادی از شرکت کنندگان برتر این مسابقه فرهنگی به دبیرخانه  این مسابقه بزرگ کتابخوانی که خانواده آستان قدس را شامل می شود، معرفی شده اند. شرکت کنندگانی که در این مسابقه آموزشی نمره خوبی کسب کرده اند، به مدت 10 ساعت آموزشی برای آنان در نظر گرفته شده است و در حوزه آموزش های عمومی در نوع آموزش های بینشی، برای آنان لحاظ شده است.