نویسنده:   غلامرضا کحلکی     تاریخ نگارش:   1398/07/17     ساعت:   22:59:38
بازدید:   219
 
 
به همت دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی در قم؛ بیست و ششمین جلسه شورای علمی همایش الگوی مفهومی زندگی عفیفانه برگزار شد

جلسات شورای علمی همایش الگوی مفهومی زندگی عفیفانه به همت دفتر نمایندگی بنیاد در شهر قم به صورت مرتب برگزار می شود و این نمایندگی با حضور اساتید شاخص و شناخته شده، بیست و ششمین جلسه شورای همایش مذکور را برگزار کرد.


 

به گزارش اداره روابط عمومی و بین الملل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی از نمایندگی قم؛ به منظور تبیین محورهای علمی، برنامه ریزی طرح ها و أخذ دیدگاه ها و ایده های اعضاء محترم شورای علمی همایش الگوی مفهومی زندگی عفیفانه،  بیست و ششمین جلسه این شورای علمی در دفتر نمایندگی قم این مرکز، برگزار شد.
 این جلسه با حضور حجج الاسلام آقایان دکتر؛ بستانی، سالاری فر،  راد، هادی منش، پسندیده، آینه چی، موسوی مقدم، عالمی و آقای بیاتی تشکیل شد.
اساتید حاضر در این جلسه به بررسی و تبیین موضوعاتی همچون ارائه مدل مفهومی عفاف، تبیین بعد روان شناختی مدل عفاف، تبیین بعد جامعه شناختی مدل عفاف، تبیین بعد جنسیتی مدل عفاف پراختند و این موضوعات را به عنوان پنل های تخصصی همایش علمی مذکور، مورد تایید قرار دادند. شایان ذکر است، موضوعات مطرح شده در این جلسه از شورا، تشکیل دهنده پنل های تخصصی همایش خواهد بود که دبیری هر یک از آن ها با آقایان دکتر؛ عباسی، کافی،  آقابابایی، پسندیده و خانم دکتر اردبیلی خواهد بود. در این جلسه همچنین، پیرامون سخنرانان اصلی همایش تبادل نظر شد و مقرر شد، در جلسات آتی، دیگر موضوعات مرتبط با برگزاری این همایش شاخص علمی مورد بررسی قرار گیرد. گفتنی است، قرار است به همت دفتر نمایندگی قم بنیاد پژوهش های اسلامی، همایشی علمی برگزار شود که در آن الگوی مفهومی زندگی عفیفانه به عنوان یک نیاز اساسی امروز جامعه اسلامی، مورد بررسی قرار گیرد.