نویسنده:   محمدحسین ولی پور     تاریخ نگارش:   1398/09/03     ساعت:   09:03:32
بازدید:   247
 
 
حضور پایگاه مقاومت بسیج بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی در نمایشگاه هفته مقاومت بسیج

پایگاه مقاومت بسیج بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی در نمایشگاه هفته مقاومت بسیج حضور یافت و به ارائه آثار پژوهشی این مرکز در زمینه فرهنگ جهاد و شهادت پرداخت


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی، همزمان با گرامی‌داشت هفته بسیج، پایگاه مقاومت بسیج بنیاد پژوهش های اسلامی با موافقت حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی غرفه ای را در سازمان مرکزی برای ارائه آثار پژوهشی با محوریت مقاومت و فرهنگ جهاد و شهادت برپا کرد. این غرفه که از روز چهارشنبه در سازمان مرکزی برپا شد بیش از 120 عنوان اثر را به عموم مردم با توجه به مبانی اسلامی و با تاکید بر آموزه های رضوی ارائه داد.

این کتاب ها بیشتر پیرامون جهاد، شهادت، امر به معروف و نهی از منکر، امام حسین (ع)، چندین موضوع محوری مستخرج از نهج البلاغه متناسب با فرهنگ جهادی هستند. این نمایشگاه که با استقبال و همکاری سایر موسسات فرهنگی آستان قدس همراه شد از 29 آبان تا 5 آذر ادامه دارد و احتمال تمدید آن تا آخر هفته وجود دارد.

این غرفه با هدف معرفی کتاب های بنیاد در زمینه های مرتبط با موضوع نمایشگاه دایر شده است و با توجه به اولین حضور این مرکز در نمایشگاه مذکور به نمایش هر چه بیشتر آثار خود پرداخته است.

روز پنجشنبه و در افتتاحیه این نمایشگاه با بازدید قائم‌مقام و جمعی از اعضای دفتر تولیت محترم آستان قدس رضوی و استقبال عموم مردم، دانشگاهیان حوزویان و قشر فرهیخته همراه بوده است.