نویسنده:   جواد علائی     تاریخ نگارش:   1398/09/04     ساعت:   10:35:30
بازدید:   242
 
 
نشست علمی «مروری بر اندیشه ها و میراث قرآنی شهید قاضی نورالله شوشتری»

به همت دفتر نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در قم، نشست علمی «مروری بر اندیشه ها و میراث قرآنی شهید قاضی نورالله شوشتری» برگزار می شود.


به همت دفتر نمایندگی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در قم، نشست علمی «مروری بر اندیشه ها و میراث قرآنی شهید قاضی نورالله شوشتری» روز  پنج شنبه مورخ 1398/09/07 از  ساعت 9 تا 11:30 در سالن نشست شیخ طوسی(ره) این نمایندگی برگزار خواهد شد. در این مراسم از مجموعه تفسیری تازه انتشار یافته ی شهید قاضی نورالله شوشتری توسط بنیاد پژوهشهای اسلامی با عنوان «سلسله التراث التفسیری للشهید قاضی نورالله التستری» رونمایی می شود.

محورهای این نشست علمی در سه حوزه کتاب شناخت، اندیشه شناخت و شخصیت شناخت است که در محور کتاب شناسی، آثار آن اندیشمند و مفسر برجسته جهان تشیع، توسط محققان این اثر، حجج الاسلام و المسلمین علی فاضلی، محمدرضا فاضلی و محمدجواد محمودی ارائه می شود.

اندیشه شناسی شهید قاضی نورالله شوشتری را حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدوی راد و حجت الاسلام و المسلمین دکتر نجارزادگان ارائه خواهند نمود.

سخنرانان ویژه این نشست نیز آیت الله استادی و  حجت الاسلام و المسلمین مرعشی نجفی خواهند بود که در محور شخصیت شناسی شهید قاضی نورالله شوشتری به ایراد سخن خواهند پرداخت. در پایان این مراسم از مجموعه 5 جلدی تفسیر کشف القناع شهید قاضی نورالله شوشتری رونمایی خواهد شد. لازم به ذکر است به شرکت کنندگان این نشست علمی، گواهی حضور و بن تخفیف ویژه خرید آثار شهید قاضی نورالله شوشتری چاپ بنیاد اعطا خواهد شد.