نویسنده:   غلامرضا کحلکی     تاریخ نگارش:   1398/09/05     ساعت:   15:06:17
بازدید:   232
 
 
همزمان با هفته بسیج؛ جمعی از مسئولان بنیاد پژو هش های اسلامی با خانواده معظم شهدا دیدار کردند

همزمان با هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) بنیان گذار بسیج مستضعفین و شهدا بسیجی جمعی از مسئولان و پژوهشگران بنیاد پژو هش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با خانواده شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی دیدار کردند. به گزارش اداره روابط عمومی و بین الملل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی...


 

در این دیدار که امروز صورت گرفت مسئولان و جمعی از پژوهشگران بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، با خانواده معظم شهداء بسیجی(پدر، مادر و همسر)، سید جواد اختریان خراسانی و ابوالفضل جلائیان دهقانی دیدار و گفت‌وگو کردند. خانواده شهدای بسیجی، از روحیه ایثارگری این شهدای عزیز سخن گفته و به پژوهشگران توصیه کردند تا پیرامون ارزش ها و فرهنگ جهاد، ایثار، مقاومت و شهادت تحقیق نمایند؛ این خانواده معظم شهدا در خصوص اهمیت چنین تحقیقاتی به تاثیر آن ها در سبک زندگی جوانان امروزی اشاره کردند.

در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از شهداء بسیجی که در دفاع از کیان میهن اسلامی و در نبرد با متجاوزین و مزدوران استکبار جهانی به فیض شهادت نائل شدند، به خانواده های معظم شهداء یک جلد کلام‌الله مجید، تابلوی نفیس مزین به نام مبارک امام رضا(ع) و غذای متبرک مهمانسرای حضرت رضا(ع) اهدا شد.