نویسنده:   محمدحسین ولی پور     تاریخ نگارش:   1398/10/17     ساعت:   14:45:40
بازدید:   336
 
 
به همت واحد آموزش بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛ نخستین کارگاه «آیین مکاتبات اداری» برگزار شد

به همت واحد آموزش بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی نخستین جلسه از کارگاه «آیین مکاتبات اداری» برگزار شد. به گزارش اداره روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی...


 

آرش ضیائی، مسئول واحد آموزش بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، با اشاره به این خبر گفت: نخستین جلسه از کارگاه «آیین مکاتبات اداری» ویژه کارکنان اداری بنیاد برگزار شد و در نظر داریم این کارگاه را در دو سطح عمومی و تکمیلی در 8 ساعت برگزار کنیم.

وی  بابیان اینکه شرکت‌کنندگان در این کارگاه آموزشی، از مطالب و مباحثی که توسط دکتر امرالله شمقدری، معاون اداری- مالی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، مطرح شد بهره بردند، ادامه داد: این کارگاه باهدف آشنایی با انواع و اقسام مکاتبات اداری، رسیدن به استانداردهای یک نوشته اداری و همچنین انواع گزارش‌نویسی و ... برگزار شد.

مسئول واحد آموزش بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، اضافه کرد: این کارگاه با توجه به طرح جامع آموزش کارکنان آستان قدس رضوی و بسته آموزشی ویژه بنیاد پژوهش‌های اسلامی که از سوی واحد آموزش بنیاد تدوین و طراحی‌شده است، در مسیر برگزاری است.

وی روز چهارشنبه را به‌عنوان «روز آموزشی»، برای برگزاری کلاس‌ها، کارگاه‌ها و برنامه‌های آموزشی ویژه کارکنان بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد.

لازم به ذکر است: کارگاه‌های متنوعی ویژه کارکنان و پژوهشگران همچون آشنایی با روش مقاله‌نویسی ISI، ویژه پژوهشگران فن بیان و مذاکره و نیز سفرهای علمی آموزشی در این بسته دیده‌شده است.