نویسنده:   غلامرضا کحلکی     تاریخ نگارش:   1399/01/17     ساعت:   13:23:51
بازدید:   177
 
 
هدیه‌ای متبرک‌تر/ راه یافتن افزون بر 200 هزار نسخه کتاب به سبدهای حمایتی آستان قدس رضوی

همزمان با اهدای 50000 بسته کمک‌های معیشتی، کتاب‌هایی با موضوعات سیره و فرهنگ رضوی، سبک زندگی اسلامی و یک عنوان کتاب کودک تقدیم نیازمندان شد. به گزارش اداره روابط عمومی و بین الملل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی...


در آستانه روزهای فرخنده ماه شعبان و آغاز سال نو 50.000 سبد خواربار به خانواده‌های نیازمند در حاشیه شهر مشهد و دیگر شهرهای استان تقدیم شد.

همچنین برای نخستین بار، با همکاری معاونت امداد آستان قدس رضوی، بنیاد پژوهشهای اسلامی و روزنامه قدس، با رویکرد ارتقاء سطح آگاهی‌های معرفتی و بهره‌مندی بهینه از فرصت حضور عموم در خانه، همراه با این بسته معیشتی، کتاب‌هایی در موضوع فرهنگ و سیره رضوی، سبک زندگی اسلامی، کودک و نوجوان و ویژه‌نامه‌ای بهداشتی برای مقابله با کرونا تقدیم مهمانان سفره کرامت رضوی شد. 

در قالب این طرح ابتکاری، بیش از دویست هزار نسخه کتاب و بروشور در اختیار جامعه هدف قرار گرفت که خود جلوه‌ای از عنایات حضرت رضا، عالم آل محمد(ع) است.

امید است تلاش برای رفع توأمان نیازهای مادی و معنوی همگان، به‌ویژه آسیب‌دیدگان اجتماعی، بیش از پیش مورد توجه همه مدیران و برنامه‌ریزان نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گیرد.