نویسنده:   محمدحسین ولی پور     تاریخ نگارش:   1399/02/30     ساعت:   15:21:32
بازدید:   94
 
 
دومین جلسه گروه اخلاق و تربیت اسلامی بنیاد پژوهش‌های اسلامی در سال 99برگزار شد

دومین جلسه گروه اخلاق و تربیت اسلامی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در سال 99برگزار شد.به گزارش اداره روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی...


دکتر داود حسین پور صباغ مدیر گروه اخلاق و تربیت اسلامی، با اشاره به برگزاری این جلسه عنوان کرد: دومین جلسه گروه اخلاق و تربیت اسلامی در سال جاری با حضور پژوهشگران این گروه برگزار شد.
وی ابراز کرد:در این جلسه یکی از نکاتی که مورد بحث و بررسی قرار گرفت، طرح تحول گروه اخلاق و تربیت اسلامی بنا بر ابلاغ و توصیه حجت الاسلام دکتر سید محمود مرویان حسینی، مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی بود.
این پژوهشگر تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای برگزاری دومین همایش از سلسله همایش‌های «سیره تربیتی و سلوک اخلاقی عالمان و بزرگان خراسان» در سال 99 دومین دستور کار جلسه بود که قرار است درآذرماه سال جاری برگزار شود.
حسین پور صباغ عنوان کرد: این همایش به بحث اخلاق آموزش و اخلاق پژوهش اختصاص دارد و بهانه این موضوع نیز مربوط به بررسی جنبه‌های مختلف شخصیت علمی آیت الله واعظ زاده خراسانی می باشد که یکی از مفاخر جهان اسلام و چهره تقریبی به شمار می رود.

ایشان سالها در بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی فعالیت داشتند.