نویسنده:   محمدحسین ولی پور     تاریخ نگارش:   1399/06/20     ساعت:   15:08:59
بازدید:   27
 
 
به همت بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی؛ کتاب «(از خانواده چه می دانیم 4) همراهی و همگامی روش مصرف» تجدید چاپ شد

به همت بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی کتاب «(از خانواده چه می دانیم 4) همراهی و همگامی روش مصرف» برای چهارمین بار تجدید چاپ شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد پژوهشهای اسلامی...


خانواده نخستین کانونی است که انسان درآن، زندگی با همی را آغاز می‏کند و خود را در کنار دیگران و با دیگران می‏نگرد. خانواده چون ریشه‏ای است که زندگی و پویایی همسران و فرزندان بدان بستگی دارد و انسان هر جا می‏رود، آن را با خود می‏برد. افزون بر این، باورها و اندیشه‏ها در خانواده شکل می‏گیرد و خاستگاه اصلی قانونگرایی و ارزش‌های معنوی، خانواده است. بی‏گمان آدمیان در میان جامعه بدان‏سان زندگی می‏کنند که در خانواده آموخته‏اند و این خانواده‏ها هستند که راه فرازگرایی و صعود، و راه نشیب‏گرایی و سقوط را آموزش می‏دهند و راه‌های پیشرفت مادی و معنوی را هموار می‏کنند.

 کتاب «(از خانواده چه می دانیم 4) همراهی و همگامی روش مصرف»  که به چگونگی مصرف در خانواده می‏پردازد، در پی آن است این حقیقت به درستی روشن شود که گام‌های نخست و زیر بنایی برای مصرف بهینه و درست، در خانواده برداشته می‏شود و همسران سازندۀ زیست درست اقتصادی هستند؛ آنان که نخست به زندگی خویش شکل می‏بخشند، سپس به اقتصاد جامعه سامان می‏دهند.

 محمد حکیمی نویسنده این کتاب با هدف اینکه  این کتاب راهگشای خانواده‏های عزیز کشور اسلامی‏مان باشد، آن را تالیف کرده و در اختیار علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی قرار داده است.

کتاب «(از خانواده چه می دانیم 4) همراهی و همگامی روش مصرف» در شمارگان 500 نسخه و در قطع رقعی تهیه و تدوین شده است.