نویسنده:    مهران فریدونفر     تاریخ نگارش:   1397/05/15     ساعت:   16:56:14
بازدید:   128
 
 
به همت روابط عمومی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی انجام شد؛ تولید بیش از 125 خبر، گزارش تصویری و محتوای چند رسانه‌ای در دهۀ کرامت 1397

مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی از تولید بیش از 125 خبر، گزارش تصویری و محتوای چند رسانه‌ای در دهۀ کرامت 1397 خبر داد.


دهۀ کرامت 1397 یکی از پرکارترین ایام در طول عمر 34 سالۀ بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی بود.

میثم محتاجی با بیان این نکته، اظهار داشت: امسال به یاری خداوند متعال و عنایت امام هشتم (علیه السلام) شاهد فعالیت شبانه‌روزی همکاران روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد بودیم که جا دارد از یکایک این عزیزان و همکاری خوب ادارۀ خبر و رسانۀ آستان قدس قدردانی نمایم.

مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی از تولید بیش از 125 خبر، گزارش تصویری و محتوای چند رسانه‌ای در دهۀ کرامت 1397 خبر داد و بیان کرد: حاصل پوشش خبری حدود 14 برنامۀ اجرایی بنیاد، 100 خبر، 15 گزارش تصویری و 10 محتوای چند رسانه‌ای بود که اخبار و گزارش‌های تصویری به صورت روزانه روی پایگاه اطلاع رسانی بنیاد قرار می‌گرفت. همچنین 3 محتوای چند رسانه‌ای در بخش مربوط در پایگاه اطلاع رسانی بنیاد قابل دسترسی است و 7 مورد آن هم اکنون در مرحلۀ تدوین نهایی است که به امید خدا تا چند روز آینده بارگذاری خواهد شد.

محتاجی تأکید کرد: سه مورد از برنامه‌های اجرایی امسال در شهرستان‌های تربت جام، تایباد و سرخس برگزار شد که این برنامه‌ها مربوط به همایش امام رضا (علیه السلام) در منابع اهل سنت بود و با اعزام همکار در قالب مأموریت به شهرهای یاد شده، اخبار و گزارش‌های لازم تهیه شد. همچنین 2 مورد در شهر قم و با همت نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در این شهرستان برگزار شد که پوشش خبری آن‌ها نیز توسط کارشناس محترم نمایندگی انجام گرفت.

وی افزود: آمار بازدید و مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بنیاد نیز به طور چشمگیری در این ایام افزایش یافت که نسبت به سال گذشته در مدت مشابه، رشد 4 برابری داشته است.

مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با اشاره به تبلیغات محیطی مربوط به برنامه‌های اجرایی بنیاد، گفت: واحد گرافیک بنیاد نیز پا به پای دیگر بخش‌ها در اجرای برنامه‌ها همکاری داشت و حاصل آن طراحی 20 استند و پوستر بود که پیگیری مربوط به امور چاپ و نصب آن را روابط عمومی به انجام رساند.

میثم محتاجی در پایان ضمن تقدیر مجدد از همکارانی که در این بخش تلاش نموده‌اند، ابراز امیدواری کرد: باشد که این تلاش اندک، مورد قبول ولی نعمتمان امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) واقع شود.

گفتنی است گزارش کامل برنامه‌های یاد شده در آدرس زیر قابل مشاهد است:

گزارش برنامه‌های بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در دهۀ کرامت 1397