نویسنده:   میثم محتاجی     تاریخ نگارش:   1397/07/29     ساعت:   12:50:58
بازدید:   169
 
 
دومین نشست کارگروه توسعه آموزش و پژوهش اعتاب مقدس ایران با حضور نمایندگانی از آستان‌های مقدس در قم برگزار شد.

دومین نشست کارگروه توسعه آموزش و پژوهش اعتاب مقدس ایران با حضور نمایندگانی از آستان‌های مقدس در محل نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(علیها السلام)، در این نشست که در بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم برگزار شد، نمایندگانی از آستان‌های مقدس امام رضا، حضرت فاطمه معصومه و احمد بن موسی (علیهم السلام)، مسجد مقدس جمکران و بعثه مقام معظم رهبری حضور داشتند.
بر اساس این گزارش، در این نشست طرح پیشنهادی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) درباره دوره های آموزشی و دانش افزایی مدیران و کارکنان آستان های مقدس معصومین(علیهم السلام) مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
در این نشست حجج اسلام علی راد، مسئول نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم، علی اشرف عبدی، مدیر پژوهشکده علامه طباطبایی آستان مقدس حضرت معصومه(سلام الله علیها) و علی اکبر صمدی، مدیر پژوهش و امور محتوای انتشارات مسجد مقدس جمکران و آقایان علیرضا شرقی از آستان مقدس احمد بن موسی(علیه السلام)، قاسم صبری، مدیر آموزش و تبلیغ مسجد جمکران و حمید مروجی به نمایندگی از بعثه مقام معظم رهبری در این نشست نظرات خود را پیرامون طرح آموزشی مدیران و کارکنان آستان های مقدس معصومین(علیهم السلام) ابراز کردند.
بعد از بررسی طرح پیشنهادی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) در این نشست، تصمیم به بررسی آستان‌های مقدس درباره این طرح و اعلام انتقادات و پیشنهادات تا پایان ماه صفر شد.
خاطرنشان می شود پس از تصویب این طرح پیشنهادی در کمیته توسعه آموزش و پژوهش، مصوبات آن در کارگروه نمایندگان اعتاب مقدس تبیین و بررسی خواهد شد.